Как в данном случае можно наказать мою бывшую жену?

Имя: 
Николай
Здравствуйте! Хочу узнать, можно лишения дети у бывшего жён. Когда я уехал на рыбалку (10 дней), бывшая жена пригласила парень на своём квартир. Вместе жили несколько дней жена и парень были на постели, при дети видели. Грубый нарушений закон, старшая дочь сказала. У нас 2 дети. Жду ответа

Комментарии

Здравствуйте, Николай

Вы, к сожалению, не указали, какого возраста ваши дети. Потому что их мнение в суде может учитываться только начиная с 10 лет.
Лишить родительских прав вашу супругу за супружескую измену невозможно, законом это не предусмотрено. Закон содержит четкий перечень оснований для лишения родительских прав:

Стаття 164 СКУ Підстави позбавлення батьківських прав
1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:
1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;
2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;
3) жорстоко поводяться з дитиною;
4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;
5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;
6) засуджені за вчинення умисного злочину щодо дитини.
2. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав з підстав, встановлених пунктами 2, 4 і 5 частини першої цієї статті, лише у разі досягнення ними повноліття.
3. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав щодо усіх своїх дітей або когось із них.

Добавить комментарий